Komix BOLO-NEBOLO

V krajine, kde si ľudia vážia jeden druhého, kde sú k sebe ohľaduplní, úctiví, ctia zákony a nie sú ľahostajní, by sa skutky ktoré popisujeme v komixe, určite nestali.

Ale takou krajinou Slovensko ešte nebolo. Chamtivosť nepozná hraníc. Zlí klamú a kradnú a spájajú sa aby boli silnejší. Skutky sa nestávajú a tak za ne ani nikto nepyká. Mnohých to už dávno trápilo, ale väčšina si myslela, že taký je život a že sa to nedá zmeniť. Vadilo to všetkým, ale báli sa vyčnievať z radu. Ale jedného dňa mladí pochopili, že nemajú čo stratiť a tak sa rozhodli o tom hovoriť. Hovorili nahlas. Hovorili na námestiach. A ľudia sa začali opatrne pridávať, lebo sa už nechceli mračiť, živoriť a tolerovať klamárov, podvodníkov a zlodejov. Hovorili hlasnejšie o zmene, ktorá nakoniec príde. Ale to je iný príbeh a až z roku 2017.

Podobnosť osôb a okolností v komixe nie je náhodná. Je založená na skutočných osobách, podozreniach, vyšetreniach a skutkoch, ktoré "sa nestali", publikovaných v online médiách. Komix sme sa rozhodli vytvoriť preto, aby sme verejnosti sprostredkovali jednoduchou formou korupčné kauzy, ktoré sa vôkol nás dejú do dnešných dní.

Slovensko sa už mení. Obyvatelia volajú po spravodlivosti. Buďte pritom a buďte na správnej strane!


Zatiaľ vyšlo:

Poradie Náhľad Názov Kategória Vydané dňa
1 Kauza Bašternák a doba kešu 1. diel komixu BOLO-NEBOLO 10.6.2017
2 Chuck Norris sa rozhodol zatočiť s korupciou na Slovensku! Stručne výstižne 13.6.2017
3 Ako si chcel Fico kúpiť na 1. mája slovenské populárne skupiny. Stručne výstižne 13.6.2017
4 Kauza "náš človek" Bašternák 2. diel komixu BOLO-NEBOLO 21.7.2017